Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kategorie

DUCRAY Keracnyl serum 30 ml

Dostępność:
Jest Jest
cena: 42,99 zł47,99 zł

Wskazania: Skóra skłonna do trądziku z pierwszymi oznakami starzenia: niedoskonałości, punktowe zmiany, uporczywe czerwone lub brązowe przebarwienia, zmarszczki i drobne linie.

Właściwości: Keracnyl serum to pierwszy produkt do skoncentrowanej pielęgnacji o działaniu przeciw niedoskonałościom skórnym, przeciw brązowym przebarwieniom i przeciw starzeniu skóry, stworzony przez Laboratoria DUCRAY. Działa na punktowe zmiany o charakterze zapalnym, uporczywe, pozostałe czerwone lub brązowe przebarwienia jak również na wczesne zmarszczki, dzięki wyjątkowemu połączeniu składników aktywnych:

• Myrtacine,  OPATENTOWANA INNOWACJA* pomaga w walce z bakterią P. acnes poprzez redukcję tworzenia jej biofilmu. Wygładza skórę oraz redukuje plamy.

• Witamina PP łagodzi podrażnienia i wspomaga zmniejszanie niedoskonałości.

• Kwas azelainowy, naukowo uznany składnik aktywny, wspomaga korygowanie uporczywych pozostałości po przebarwieniach oraz drobne linie.

• Kwas glikolowy, AHA, ceniony za jego delikatny efekt złuszczania „peelingu”,
wygładza mikro-strukturę skóry i odblokowuje pory.

Skuteczność: Plamy zmniejszają się. Skóra jest wygładzona i odzyskuje koloryt i blask. Potwierdzona klinicznie tolerancja w połączeniu z przeciwtrądzikową terapią miejscową.

Przyjemność stosowania: Kremowa konsystencja serum, wchłania się w skórę, pozostawiając matowe wykończenie.

Sprzęt medyczny