Kategorie

Fillerina 2 stopień dermokosmetyczna kuracja wypełniająca do użytku domowego

Producent: LABO
Dostępność:
cena: 404,55 zł
Dermokosmetyczna kuracja wypełniająca do użytku domowego
Preparat Fillerina®, nad którym firma Labo pracuje od 2007 roku (wtedy zarejestrowany został znak towarowy), to pierwsza generacja kuracji wypełniających i uwydatniających: produkt działa w sposób uprawniający do nazwania go kosmetyczną kuracją wypełniającą do stosowania w domu.
Tak jak w przypadku zabiegów wypełniania kwasem hialuronowym, stosowanych w medycynie estetycznej, celem preparatu Fillerina® jest uwolnienie dużych ilości kwasu hialuronowego
w głębokich warstwach tkanki skórnej (badania ex-vivo). Kwas hialuronowy, wiążąc wodę, wypełnia najwidoczniejsze, najgłębsze i zajmujące największą powierzchnię zagłębienia (odpowiednio: worki, zmarszczki i mikrorzeźbę) oraz zwiększa objętość kości policzkowych i ust.
Żel Fillerina zawiera 6 rodzajów kwasów hialuronowych o różnych masach cząsteczkowych (od 1000 Daltonów do 2 000 000 Daltonów) i strukturach, które wykazują dermokosmetyczne działanie, wypełniają poszczególne warstwy skóry. Matrifull, składnik aktywny preparatu, wspomaga odżywianie tkanek skórnych oraz odbudowę naturalnych substancji wypełniających, do stopniowego
i postępującego efektu uwydatnienia.

DAWKOWANIE
Dermokosmetyczna kuracja wypełniająca Fillerina® do użytku domowego zapewnia najskuteczniejszą i najbardziej optymalną kurację polegającą na poprawie stanu skóry oraz wygładzaniu tkanek twarzy i szyi.

Stopień 1: zmarszczki spowodowane wiekiem i zmarszczki mimiczne o nasileniu umiarkowanym, wyraźna mikrorzeźba i rysy twarzy z objawami zwiotczenia, zwłaszcza w okolicy kości policzkowych i ust.

Kuracja preparatem dermokosmetycznym Fillerina® do użytku domowego obejmuje stosowanie Żelu wypełniającego (Fillerina® 1) z wysoką zawartością błyskawicznie wchłanianych kwasów hialuronowych oraz Filmu odżywczego (Fillerina® 2), który jest aplikowany po żelu.

Opakowanie preparatu Fillerina zawiera:
14 dawek (po 2 ml każda)
Żelu wypełniającego
14 dawek (po 2 ml każda)
Filmu odżywczego
2 precyzyjne aplikatory


Sprzęt medyczny