Kategorie

Fillerina 3 stopień krem modelujący do oczu i ust

Producent: LABO
Dostępność:
cena: 269,70 zł

Fillerina®

Pierwsza dermokosmetyczna kuracja wypełniająca do użytku domowego. Wypełnia zmarszczki spowodowane wiekiem i zmarszczki mimiczne. Zwiększa objętość kości policzkowych i ust.

Wszystko czego potrzebujesz to precyzyjny aplikator nie igła!

Preparat Fillerina®, nad którym firma Labo pracuje od 2007 roku (wtedy zarejestrowany został znak towarowy), to pierwsza generacja kuracji wypełniających i uwydatniających: produkt działa w sposób uprawniający do nazwania go kosmetyczną kuracją wypełniającą do stosowania w domu.

Tak jak w przypadku zabiegów wypełniania kwasem hialuronowym, stosowanych w medycynie estetycznej, celem preparatu Fillerina® jest uwolnienie dużych ilości kwasu hialuronowego
w głębokich warstwach tkanki skórnej (badania ex-vivo). Kwas hialuronowy, wiążąc wodę, wypełnia najwidoczniejsze, najgłębsze i zajmujące największą powierzchnię zagłębienia (odpowiednio: worki, zmarszczki i mikrorzeźbę) oraz zwiększa objętość kości policzkowych i ust.

Stężenie kwasu hialuronowego obniża się stopniowo wraz ze starzeniem się skóry, powodując niedoskonałości takie, jak zmarszczki spowodowane wiekiem i zmarszczki mimiczne oraz utratę objętości (zwiotczenie i zagłębienia skórne), zwłaszcza w okolicy kości policzkowych, policzków i ust.

W preparacie Fillerina® zastosowano – po raz pierwszy – kombinację sześciu unikatowych cząstek kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej i różnych rozmiarach, które są transportowane za pomocą specjalnego nośnika i skutecznie przenikają przez kolejne warstwy skóry (badania ex-vivo), co sprawia, że tkanki są wypełniane i zyskują objętość.

Działanie kwasu hialuronowego jest wspomagane przez inne składniki aktywne: Matrifull, peptyd transportowany w cyklodekstrynach, wspiera trofikę tkanek skórnych oraz poprawia naturalne wchłanianie substancji wypełniających, zapewniając stopniowe i progresywne uwydatnienie.

Heksapeptyd reguluje gospodarkę wodną skóry, pomagając w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia.

DAWKOWANIE

Dermokosmetyczna kuracja wypełniająca Fillerina® do użytku domowego dostępna jest w trzech różnych stężeniach, co pozwala zapewnić najskuteczniejszą i najbardziej optymalną kurację polegającą na poprawie stanu skóry oraz wygładzaniu tkanek twarzy i szyi. Wybierz stopień najbardziej odpowiadający obszarowi z problemami.

Stopień 1: zmarszczki spowodowane wiekiem i zmarszczki mimiczne o nasileniu umiarkowanym, wyraźna mikrorzeźba i rysy twarzy z objawami zwiotczenia, zwłaszcza w okolicy kości policzkowych i ust.

Stopień 2: widoczne zmarszczki spowodowane wiekiem i zmarszczki mimiczne, nierówna mikrorzeźba, obszary o widocznym stopniu zwiotczenia, zwłaszcza w okolicy kości policzkowych
i ust.

Stopień 3: głębokie zmarszczki spowodowane wiekiem i zmarszczki mimiczne, bardzo nierówna mikrorzeźba i poważne zwiotczenie rysów twarzy, zwłaszcza w okolicach kości policzkowych i ust.

Kuracja preparatem dermokosmetycznym Fillerina® do użytku domowego obejmuje stosowanie Żelu wypełniającego (Fillerina® 1) z wysoką zawartością błyskawicznie wchłanianych kwasów hialuronowych oraz Filmu odżywczego (Fillerina® 2), który jest aplikowany po żelu.

Opakowanie preparatu Fillerina zawiera:

14 dawek (po 2 ml każda)

Żelu wypełniającego

14 dawek (po 2 ml każda)

Filmu odżywczego

2 precyzyjne aplikatory

PREPARATY FILLERINA® DO CODZIENNEJ PIELĘGNACJI

Dostępne są również preparaty Fillerina® do codziennej pielęgnacji, zawierające kwasy hialuronowe o niższym stężeniu. Są to: Krem na dzień i Krem na noc oraz Krem modelujący do oczu i ust, dostępne w trzech dawkach dostosowanych do różnych rodzajów problemów.

Fillerina® Day Cream- odżywczy krem na dzień, dający efekt wypełnienia na całej twarzy.

Krem na dzień Fillerina® Day Cream to codzienna kuracja pozwalająca osiągnąć efekt wypełnienia na całej twarzy. Składniki kremu powodują , że skóra zyskuje większą elastyczność i miękkość. Ten nawilżający i ochronny krem można stosować osobno lub w połączeniu z innymi preparatami Fillerina®. Do nakładania codziennie rano na oczyszczoną skórę. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami.

Opakowanie: 50 ml

Fillerina® Night Cream- odżywczy krem na noc, dający efekt wypełnienia na całej twarzy.

Krem na noc Fillerina® Night Cream to codzienna kuracja pozwalająca osiągnąć efekt wypełnienia na całej twarzy. Składniki kremu przed wszystkim pełnią funkcję odżywczą i zmiękczającą. Ten nawilżający i ochronny krem można stosować osobno lub w połączeniu z innymi preparatami Fillerina®. Do nakładania codziennie wieczorem na oczyszczoną skórę. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami.

Opakowanie: 50 ml

Fillerina® Eye and Lip Contour Cream- odżywczy krem, dający efekt wypełnienia okolic ust i oczu.

Krem modelujący do oczu i ust Fillerina codzienną kuracją pozwalającą wypełnić okolice oczu i kontury ust. Można go stosować osobno lub w połączeniu z innymi preparatami Fillerina. Do nakładania rano i/lub wieczorem na okolice ust i/lub oczu. Wyłącznie do stosowania zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami.

Opakowanie: 15 ml

 

Krem modelujący do oczu i ust Fillerina codzienną kuracją pozwalającą wypełnić okolice oczu i kontury ust. Można go stosować osobno lub w połączeniu z innymi preparatami Fillerina. Do nakładania rano i/lub wieczorem na okolice ust i/lub oczu. Wyłącznie do stosowania zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami.
Sprzęt medyczny